portada 3.JPG
sopa negra.JPG
wifi.JPG
Pro pravidelné zasílání naše polední menu do Vašeho e-mailu

Služby restaurace Oáza


Protože víme, že dobrá restaurace neznamená jen dobré jídlo, perfektní obsluhu a příjemné prostředí, máme pro Vaše pohodlí připraveny další služby:

Bezplatná WI-FI zóna

Chcete se posadit ke kávě a zdarma surfovat po Internetu? Nebo hledáte příjemné posezení pro pracovní oběd s obchodními partnery? V restauraci Oáza je Vám k dispozici bezplatný přístup k Internetu přes WIFI zdarma.  

zona-wifi.png

Rezervace míst

Chcete mít jistotu, že v restauraci Oáza bude volný právě Váš oblíbený stůl? Zarezervujte si ho po telefonu na čísle  722 00 55 66! Stůl Vám bude rezervován na danou hodinu (rezervace je zajištěna do max. 15 minut po určeném čase)

464_1268049775_MesaComida2_540.jpg

Oslavy, akce a uzavřená společnost

Chcete mít celou restauraci jen pro sebe? Ať už svatba, promoce, firemní večírek, oslava narozenin nebo prostě jen nevšední zpestření pro Vaše přátele? Restaurace s kapacitou až 120 míst je Vám k dispozici!

Netradiční firemní akce a firemní večírky

Přemýšlíte, jaká firemní akce by byla vhodná pro Vaše obchodní partnery a přátele? Rádi byste, aby Váš firemní večírek probíhal v netradičním stylu? Připravíme pro Vás originální firemní akce a firemní večírky, na které budete Vy i Vaši partneři dlouho vzpomínat. Rádi pro vás zajistíme, Party And Events (večírky, oslavy, svatby, atd. nebo jiné společenské setkání přímo na míru). Máte-li představu, jak by měla právě vaše společenská událost vypadat, my ji pro vás zrealizujeme. Pokud byste naopak chtěli něco exkluzivního, nevšedního, atypického, tak i to jsme schopni přesně pro vás vytvořit.

3818250-bellamente-decoradas-comida-en-los-platos-en-el-restaurante.jpg
48242853_2.jpg

Catering

Jsme připraveni pro vás kompletně uspořádat a zajistit jakoukoliv akci .

Nabízíme:

sestavení menu dle vašich představ

kompletní organizaci vaší akce,

vytvoření programu

    oaza 1 002.jpg
    Name
    Email
    Comment
    Or visit this link or this one